ADV TOP
ADV LEFT

Tak jak to u nás teď vypadá.
No :), u nás se pevně dodržuje řád, zní to teda pekelně přísně, ale znamená to, že máme časový harmonogram. Prostě se jí, spí a hraje ve stejnou dobu, trošku nám to pokazil zimní čas, ale zvykáme si. Nevím, jak se to podařilo, ale kluci se opravdu naučili spinkat ve stejnou dobu, mají obdobné spací potřeby :). Oni vůbec oba chtějí v tu samou chvíli totéž.
Zvlášť K. má potřebu vzít si to, co má zrovna brácha u sebe, takže máme boje o dudlík, hračku, lahev s pitím apod. Když jsme u toho pití, často tu čtu, jak děti nepijí, no tak to fakt není náš problém :) u nás se přímo chlastá. Omlouvám se za výraz, ale fakt to tak je, mám doma průtokové ohřívače a jedním se, bohužel, stávám s pokročilejším těhotenstvím i já.

Včera jsme s manželem rozdělili vánoční dárky od těch narozeninových (nakoupila jsem vše najednou) a úkol hlavy rodiny byl, rozhodnout, co dostanou Plivníci k Vánocům a co o 13 dní později, na Tři krále, k narozeninám.
Dárky rozděleny, zbytek vyhodnocen na to jsou ještě malý (oni do těch narozek vyrostou :).

Šla jsem balit a manžel šel kluky zapyžamovat. Slyšela jsem obvyklý jekot, jak K. nechce být převlékán a pak živitele rodiny, jak se snaží udržet Plivníka, aby neodkráčel s  pokanděným zadkem. Jekot se pomalu změnil na výskání, chechot, hulákání, záchvat smíchu a následné pištění. Vše naznačovalo, že už je K i B zapyžamován a přichází na řadu lechtání, škrábání, žužlání, radostné slintání, spapání nožičky, ručičky, bříška, dloubání do oka, tahání za vlasy, lítání letadlem (Plivníkem B), ducání do lustru (velmi oblíbené) a hromadné přistání.

Po zabalení dárků, jsem se odebrala do ložnice, kde už spocený a udýchaný živitel ležel v pelechu koukaje na tv, kluci stáli ve frontě vedle postele a dloubali do různých částí těla otcova. Ten večer měli zřejmě zálusk na intimnější partie, jelikož živitel ležel s rukama chránícíma své ústrojí (vypadalo to, jak když se kope penalta a tlupa neandrtálců v dresech si chrání suspík).

Zalehla jsem taky a pozorovala zprávy, snažíc se přesvědčit embryáka, aby se uvelebil jinak, protože jeho údy se bolestivě zarývaly do mých třísel. Jen periferním viděním jsem sledovala ostatní potomstvo, jak vytrvává v oždibování otce a dokonce zlepšuje techniku, přece jen, živitel má ruce jen dvě, zatímco potomstvo je obdařeno čtyřmi.

Začala jsem usínat, když se na mě manžel unaveně podíval a konstatoval: "Brzo bude ve frontě o jednoho víc."

Tri (22+4tt), Kryštof Felix(10,5m), Jan Albert(10,5m) a Alex Bernard(dle UTZ 23+1)
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy