ADV TOP
ADV LEFT

3

Obecný význam: Syntéza

Pozitivní charakteristiky:
velká představivost a fantazie, schopnost obsáhnout abstraktní pojmy, otevřený přístup k životu, společenskost, komunikativnost. Negativní charakteristiky: neschopnost dotahovat nápady a plány do konce, nedostatek kázně, nedisciplinovanost, "hlava v oblacích", sklony k lenosti a odsouvání nepříjemných věcí "na potom".

Vibrační 3 a 3 jako partnera

Lidé s vibračním číslem tři jsou duševně čilí a aktivní a neustále musí mozek zaměstnávat novými podněty. Proto u ničeho dlouho nevydrží, jsou přelétaví a neumí dotahovat věci do konce. Nejhorší, co je může potkat, je stereotyp a rutinní práce. V případě, že nemají jinou volbu, je tyto okolnosti časem utlumí natolik, že se z nich stanou odevzdaní jedinci bez jiskry, která je obvykle trojkám vlastní.

Jsou velice všestranní a pořád hledají nové podněty, přístupy a řešení. Pokud je trojek vícero, jde o lidi, kteří jsou velice originální a svou originalitu dávají občas ostentativně najevo, také se musí odlišit od davu téměř za každou cenu.

Pod zdánlivě povrchnějším zevnějškem (trojky rády a hodně dbají o svůj zevnějšek, ale nerady to přiznávají) se skrývá tichá síla a hlubší porozumění a to jak pro vnější okolnosti tak i pro mezilidské vztahy. Trojky se většinou rychle a snadno učí, ale také rychle zapomínají. Jejich paměť pak bývá selektivní, podle jejich naturelu mají buď sklon si pamatovat jen to dobré nebo jen to špatné. Umí velice dobře vyjádřit svůj názor a pokud jde o téma pro ně důležité, dokáží téměř z vody "uvařit" skálopevné argumenty.

Je třeba, aby se tito lidé naučili vysokou hladinu mentální a kreativní energie uvolňovat konstruktivním způsobem, jinak se může stát, že jinak nekonfliktní a stále dobře naladěná trojka najednou "vybuchne" kvůli úplné maličkosti. Pro trojky je také důležité, aby měli možnost strávit část dne o samotě, jen se svými myšlenkami, jinak mohou trpět nespavostí nebo nespokojeností bez zřejmého důvodu. Vícerým trojkám je velice proti srsti, když se musí podřídit nějakému řádu nebo pravidlům, nebo když mají dodržovat přesný rozvrh.

U vícečetných trojek se také projevuje naprostý nedostatek organizačního talentu, zvlášť pokud nemají v mřížce čtyřku nebo pětku.

Trojky dokáží hluboce a věrně milovat a jako partneři také potřebují být milováni. Často se však neusadí a zůstávají sami, zejména pokud nenaleznou dostatečně chápajícího a tolerantního partnera, který by jim ponechal volnost a nezávislost. Jako milenci jsou velice vynalézaví a hraví a tyto vlastnosti jim zůstávají do vysokého věku. Ve vztahu nesmí mít pocit, že jsou spoutáni nebo nějak omezováni a za to dokáží poskytnout také mnoho prostoru svému partnerovi.

Tak a další díl bude o čtyřkách

P.S.: tenhle díl se mi psal poněkud hůř, protože mi chybí dostatečný odstup. Pokud tedy někoho zajímalo, jaké mám číslo vibrační, je to právě trojka ;)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy