ADV TOP
ADV LEFT

Z numerologického pohledu jde o rok duchovně založený. Rok který je příznivý poznávání, duchovnímu i duševnímu růstu. Pro svět by to měl být rok spíše mírotvorný, což situace v izraelské části zrovna není. To je ta druhá strana mince. Výbušnost. Náhlý sklon k trpkosti a hněvu. Není to naschvál, je to spíš výraz přecitlivělosti a nepochopení. Totéž se může dít i s námi, i když výklad pro osobu je poněkud složitější.

Tarotová karta pro tento rok je Síla. Kdo by si představoval, že bude pracovat hodně fyzicky je na omylu. Na této kartě je důležitým symbolem lev. Představuje naše skryté síly, něco, co nám zbylo po předcích z dávných věků. Vytěsnit tyto síly nelze. Je to stejné, jako kdybyste se pokoušeli popřít, že existuje noc. Díky těmto silám jsme zde. Náš prapředek tyto síly potřeboval ke svému přežití. Potřebujeme je i my. My však už dlouho nelovíme mamuty a potřebujeme se naučit zacházet s touto jedinečnou silou, která představuje nás samotné. Tvoří naši individualitu. Potřebujeme se naučit tuto životní sílu ovládat a zvládat a nikoli se jí podřídit. Ať už tento lev představuje Ego, pýchu či vztek nebo rozzlobené dítě v nás, naším úkolem je tyto síly obrátit v náš prospěch. Ovládat je, naučit se s nimi zacházet.

Zkoušky, které prověří naši připravenost budou velmi časté. Budeme potřebovat odvahu a vnitřní disciplínu. Pokud máte zdravou víru v sebe sama, cítíte sounáležitost s jinými lidmi, pak se vám rok zcela jistě vydaří.

Ještě na jednu věc bych však ráda upozornila. Některým z vás, milí čtenáři, se může zdát, že předpovědi nějak nevycházejí. Jde o to, že vlivy kalendářního roku nehraničí silvestrovskou nocí, ale našimi narozeninami. Teprve pak nastává onen přechod pod vliv aktuálního roku.

S milou vzpomínkou v srdci teď vzpomínám na lidovou moudrost, kterou mě oblažovala babička: S chutí do toho a půl je hotovo.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy