ADV TOP
ADV LEFT

Dneska jsem od 3:18 vzhůru a usnout se mi nepodařilo. Co mi to strašilo v hlavě za bubáka? Sen, zvláštní a byl už další. Dokonce jsem koukáním na hvězdy střešním oknem z ložnice vzbudila i manžela, tak jsme si povídali a byli si blízko.

Snad to bylo jen švábem v hlavě, když se včera v našem bytečku "září 07" ukázala utajená těhulka. Napsala INKO a hádejte! Strhla se dohadovačka a neprozradila, prý až ráno. No a mě v noci šrotovala hlava, která to bude. Psala nečekáno........ tak mozek hledal. Nevím proč, ve snu jsem naprosto přesně viděla u mudrce T., kterak se dozvídá o neplánované čtyřce na cestě. V tu chvilku jsem se vzbudila a prostě mi lezl hlavou můj sen starý asi tak 2 měsíce.

Bylo to po pohřbu manželovy babičky. Manžel pořád loudí o holčičku. Celkem už jsme i dohodnuti, že pokus číslo tři bude, ale bude už opravdu poslední, máme totiž v chalupě už dva kluky.

Jenže, mně straší v hlavě ten hnusný sen, který se mi zdál pár dnů po pohřbu. Holčička se nám podařila, čekali jsme na ni dlouho. Ale v tom snu jsem po porodu zemřela. Vykrvácela jsem (nechápu proč zrovna takto, ani u  jednoho porodu jsem neměla jediný  problém, snad jen velikost dětí, rodím obříky). Naprosto přesně jsem viděla můj pohřeb, jak poletuju jako duch nad průvodem, nad hrobkou. Viděla jsem mého muže, jak stojí nad hrobem s miminkem v zabalovačce a zdrcen tím, že přišel o mě, tu maličkou za mnou hodil do hrobu.

Po tomto snu, jsem se dneska nemohla dočkat rána, která z  mamin se odtajní jako těhulka a včerejší inko. Hrozně jsem si oddychla, že to není T., že se mi ten sen nesplil, ale mám hrozný strach, aby se mi nesplnil ten předcházející. Mám tady dvě děti, které mámu potřebují, manžel to tak cítí taky, ale kdo mi řekne, splní se to, nesplní??????

Děkuju, že jsem se mohla vypsat.

J + banda chlapů

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy